i built this garden for us

© Eni Turkeshi PhotographyIn this garden This lovely garden I build a temple of love Walk with the Father Won't be a bother To touch the Earth as it was We'll farm the land each day And in the sunshine we will play Glory glory for the day He came Our tears had gone away We'll make love in the shade And in the ocean we will bathe Little fishies in the sea Say hooray I build this garden for us In

2 Komente

Si foto e vjeter, e zverdhur nga koha qe gjendet befas, nje dite, ne peshtafin e gjyshes... Dhe ti rend drejt saj me fotografine e vjeter ne dore. "Eh, asokohe... kur isha ende e re dhe e bukur...." fillon rrefenjen gjyshja... smiley

sa bukur pershkruan ti , me kenaqsmiley

flmsmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).