Honda Civic – Gjithcka ne nje!

[There is a video that cannot be displayed in this feed. Visit the blog entry to see the video.]

Video e realizuar nga Wieden + Kennedy nga Londra per fushaten e fundit promovuese te Honda Civic.

Shperndaje kete artikull:

4 Komente

kesaj here ke shkruar bukurshkrim smiley

Ncuk. Duhej te ishte: "Honda Civic - Gjithçka në një", ama çfarë të bëj kur rregullat SEO nuk me lejojnë...

Nuk di nëse ke vërejt këto artikujt e fundit po i komentoj vetëm me nga një fjali. Kam kriju fobi prej teje smiley flofobia smiley

hhahahahaha smiley

mos u shqeteso,  eshte fobi e shendetshme smiley

...preferoja ate pseudo reklamen per filmat erotik falas ....te pakten ajo frymezon shume me shume rob...edhe pse nget thjeshte sasiore dhe aspak cilesore smiley

 

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).