Historia e Gjërave

Sot më bombardoi një tip me ca emaile për blogun e tij të ri. Duke qenë se më mërziti me të njëjtim email shumë herë, nuk po ja përmend blogun fare. Për më shumë që nuk ka lidhje me temën. Ajo që dua të ndaj sot është një vidoe që gjeta tek blogu në fjalë. [...]

9 Komente

nice story telling smiley

...................

qan shpata për një dorë,

qan nëna për një bir,

qajnë gërmat për një tastierë *

* të hajrit.

Nuk e ka fajin tastjera jo - me ben mas nje fje qe lidhe syte me trurin e fogel smiley

" Eshte vetem 21 minuta"  smiley
....biles do kisha shkrujt qe ai qe se ben o i shajt smiley

 

ishte e lezetshme italisht.

une anglisht se shtyva dot as 2 min dhe ndrrova gjuhe smiley

....pse nuk fliste me dure e me kome ajo e inglishtes ? smiley  ....apo nuk gerthiste aq sa duhej smiley

po jo ri goce, po jena plak,e skemi fuqi me u perqendru.Ene ajo duke qene perkthim, ishte me i qarte si ze, i regjistrum vecmas figures pra. plus italiant jane rob mo te trashe, dhe jua shkoqin  me mire muhabetin smiley

Mu kjo me ben pune smiley

As une nuk e degjova dot ne anglisht, nuk me ngjiste fare. Prandaj postova edhe videon ne italisht se mendova se edhe te tjereve do u pelqente me shume.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).