High fidelity, apo Besnikeri e larte

Kam nje pergjigje gati prej shume vitesh, apo me sakte, qe kur lexova per here te pare High fidelity. Per fat te keq askush s’me ka bere kurre pyetjen e sakte, qe do ishte keshtu: Beson ne budizem dhe ne rilindjen e shpirtit?

Dhe une do thoja : Po. Dhe pyetesi do thoshte : Perse, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).