HEROIN 6 online

Mund te degjoni online emisionin e ri HEROIN, emision qe sipas KM tone duhet patjeter te hyje ne eren berthamore. Nder te tjera ky emision do t'ju rris rrogat, pensionet, ndihmen sociale dhe do te ul taksat. HEROIN, emisioni qe do t'ju nxjerr nga burgu ku po jetoni!

1 Komente

emisioni ishte shume gallat

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).