“Heretiku” Klaus kundër ambientalizmit

Prezantohet në Tiranë libri i shumëdebatuar i Presidentit çek kundër teorisë së ngrohjes globale
Kryefjala e vizitës së Presidentit të Republikës Çeke në Shqipëri, Vaclav Klaus, gjatë dy ditëve të fundit, duket se ishte “biznes”, por edhe “integrim europian”. Por pasioni i tij më i madh dhe më i debatuar në të gjithë botën, u krye [...]

1 Komente

 Te nderuar admine, mendoj se kjo duhet vene te "kryesoret" ose te "mos humbisni", ne mos per tjeter, se paku sepse une si peshk i vjeter ndjehem mire qe ky me verteton ate qe kam thene perhere "koqet i gjen kudo, qe te kazani i plehrave e deri ne maje te shtetit"

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).