Hej Ti!

…po, po, me ty e kam.

A di kush jam unë? Hë e di apo jo? Ç’ke atëherë që më përgojon e më ofendon vend e pa vend? Ç’ke atëherë që guxon të publikosh lart e poshtë nëpër forume e nëpër blogje shkrime të cilat as ti vetë nuk i kupton? Si? Si the? Hej, ti! [...]

5 Komente

Excellent description of rare and extinct species "Homo Albanicus/Balcanicus".

Homo Albanicus Blogus- deshe me thënë?

Edhe ashtu mund ta shohesh - por une e shoh si menyra jone e te komunikuarit ne pergjithesi ne jeten tone te perditshme. E perfshiva edhe ballkanin ne kete mes se nese ka dicka lehtesuese per ne eshte se nuk dallojme fort nga menyra e balkanasve te tjere te te (mos)debatuarit, te pakultures, injorances, iracionalitetit dhe arrogances puerile.

Mjafton diçka rrethanore qe te ndihmon  per te shkruar bukur.

Fotografia!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).