Harper’s Island

Harper’s Island është një tjeter seri e CBS, një televizion që po ashtu si HBO tashmë ja kanë marre dorën si me serialet ashtu si edhe me këtë punën e ishujve. Seriali ambientohet në një ishull.   Është një film që ua keshilloj të gjithëve edhe pse imagjinoj që shumë prej jush tashmë e shohin dhe [...]

5 Komente

Des, më kujtohet që para ca ditësh doje që ta harroje sa më shpejt TokioHotel... më duket se ke për ta dëgjuar edhe për pak kohë, sepse ai që e paska plagosur qënka shqiptar smiley

Hë mer pra, se kujtojnë gocat se janë të gjithë meshkujt si Stivi i Emilisësmiley

Jam duke e ndjekur kete serial mbrem e pash pjesen tjeter,mbasi e jep cdo te hene.smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).