Happy Pomegranate Day!

To all my friends that love pomegranate. Have a great week! smiley

)

51 Komente

ahahah erdhi dita ime..flm zemer

wtf?

Mushku, me dhimbje ne zemer po te them qe ky postimi s'ishte per ty, por per nje grup njerezish qe e duan shegen smiley

Shyqyr, PPU-ja ka pregatitur edicione te tjera me lajme dhe aktivitete saqe ju s'keni perse te ndaloni ketu.

Shendet!

por per nje grup njerezish qe e duan shegen

You know that sounds really ridiculous, right? If not, I hope pom loves you back....

Mushk,

E DUM SHEGEN DHE PIKE !

Dhe na shkoi goja leng, dhe kjo belle, befte hajer o zot qe na e solli smiley

Na hahet shege, cte bejme ???

smiley

Mushku, nese do te kapesh pas fjaleve, then it's a different story!

Have a good one with or without shege smiley

Bellë, po pra... ajo tjetra anej nga Franca, se ku kish gjet kadaif dhe m'boni me hik me vrap... t'paktën për shegë as më bi ndërmen smiley

Edrus, mu s'me bi menja as per kadaif e as per bakllava se ketu jane sheshit por s'me bi menja per to. Çer me bo, gusto gusto kjo dynja smiley

do uleshkam me ty me i tavolin frutash pra Ed vllai se mi falke mu te tana shegetsmiley

pse ça te keqe ka me caktu dite festash per qefin tone mushku? ky esh blog privat ndaj tjetri gezon , feston e shkrun çer te doje ke blogu vet.

mos u habis kaq shumesmiley

S'ka mo blog privat, o En; lëveret i lajmë te Peshku tani... : )

Gëzuar o Belle dhe ty!

happy P. day belle.

hajd enje dolli me pom-pom per inat te atyre qe nuk na duan. smiley

Gzuar.

Rrofte shega ! smiley

Nexh, boje i çikë apelin ktu dhe shif se kush na mungo prej cucave...

Megjithse menoj se ato qi mungojn do ken hik me fjet gjumëë smiley

Ku ka cuca ktu mre.

Ktu jane te gjitha GRA smiley 

smiley

E di se m'fute n'menime ti mu?

Po mushku çfarë është?

Ti e di pergjigjjen time qe e kam perhere gati : Shife nga poshte !

smiley 

Tobestrakfurullah!

Se është mushk edhe nuk i pnojnë, ja ku m'bo noi hata muve masnej... ma mirë s'po e kruj smiley

Belle , mu m'pelqe shume por,t'bo içik kaps dreqi, masnej duhet me honger kiwismiley

Xhen, shko re dreq ene shiko se e kanë nda Refijen!

Edrus, kush osht Refija mer? Na njofto ene ne te tjereve mos na lej te vdesim injoranta smiley

Xheni, pse kshu ti? Mu s'me ka dhene ndonje efekt "anesor" keshtu qe s'di te ankohem per ate qe thu ti smiley

Belle vrej i vrap blogun e Em djalit se e merr veshsmiley

Enka, do i hedh nje sy edhe t'shikoj se c'behet, flm smiley

ha,haaaaaaaaaaaa o spec djegs me mjalt,e pash po s'dukeshin mire se ishin mulu me kanotjere hi hi

belle, t'hangsha shegen smiley

nice foto, me pak me shume ndricim them se do kishte dale me bukur.

Xhibi, shko ke dyqani ene bleji mer se ka me shumice. Shegen time e ha vete smiley

 

Shegen time e ha vete

Kujdes me ç'thua se do frymëzosh Manjolën me ndonjë ilustrim...

Mire mbrema shegat e mia !Ende nuk kam shku me fjete...Po pres te zere gjumi sheguqin e mandej po shkoj. smiley Sa m'ka marre malli per shega..Ne kena pase shegat e Bahçallekut...te mrekulleshme,me nam....Si sheqeri ,e kokrrate shendetshme te kuqe e te medhaja...Kishin nje leng...ç'tju themThone se ishin edhe afrodiziake...Nje shege Bahçalleku e nuk kishe nevoje per asnje magjistare te t'a zgjidhe trimin...shkonte yrysh.... smiley

Miremrama Zane mali smiley

Ju n'Shkoder i keni knu sheges biles shume bukur. Mos perto po merrja kanges se t'ka lezet smiley

Me shkoi goja leng... Rrofsh belle_fleur...

Shege e amel ,moj shege e bute

Se m'shkoi vera moj pa t'kepute.eeee..

huh

une kam shege n'oborr smiley

Kini Zili sa te plasni !!!

s'paske pas i pik meshirsmiley

he he po gjithe ato zili qe me bete ju mua me supera atje ke veni smiley smiley

ktu lahen te gjitha smiley

prandej je gjithmone n'qef ti Nexh...Hengerke shega....!!Ka gje me te trishtuar se nje pjate supe?!? smiley

jo kur je smuuunë Zana smiley

Unë gjithmonë n'qejf ???

Bah, ca iluzioni virtual smiley 

pse e trishtume?

une vdes per supesmiley

te nrof barkun i here.ene eshte e lehtesmiley

Mos u zini per shege dhe supë se paska dhe supë shege, qofte si supë vertet qofte si roman. smiley

hahahha mos vdeksh o xhibosmiley

ajt naten dhe pafshi endrra me shege e shegusha smiley

natensmiley

e ka xone lemza Shegushe Bebetin nashtismiley

E paski shtru muhabetin per shtate pale qejfe ene me muzike ene me "supe shege" smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).