Gushti në T.C.

Muaji i ngrohtë ka mbërritur edhe këtu, dhe si çdo vit është muaji më i mërzitshëm pvr ata qe nuk arrijnë të ndalen, ai në të cilin nuk ndodh asgjë.  Pak filma, pak libra, e me te drejtë edhe shumë prej nesh marrin pushime. Pushime apo jo, ne sidoqoftë jemi gjithmonë këtu.
Flasim, midis të [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).