Gruaja e fotografit

“është historia, jo ai që e tregon.”
STEPHEN KING

Çdo qytezë shqiptare (ashtu si çdo e tillë në botë, mendoj) ka historitë e veta. E, në çdo qytezë të vogël shqiptare, sado e vogël që të jetë një histori që ndodh, është e sigurt që do i hyjë në xhep dikujt, ose disave. Në shumë raste [...]

2 Komente

E bukur, shume e bukur. Pergezime!!!

Edhe mua më pëlqeu shumë historia e gjërave të vogla. Më pëlqeu dhe kujdesi që tregon autori për gjërat e vogla që e bëjnë historinë të rrjedhshme e me humor.

Përgëzime!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).