Gripi i derrave, Google Maps dhe kreativiteti japonez

Lajmi kryesor i këtyre ditëve është një virus i ri që ia dhanë emrin “Gripi i Derrave”. Nuk kam lexuar fare se për cfarë lloj virusi bëhet fjalë, vetëm se e di që prejardhjen e ka nga Meksika, por dhe thonë nëqoftëse ndodh pandemi, për disa vite mund të vdesin shtatë milion njerëz, ndërsa një [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).