Gju më gju me popullin


Type rest of the post here

1 Komente

O tastiere e vyer... ...vertete "bath" po mendja jote e "rrafinuar" sikur i nxjerr nga Miniera e thesareve te dijes qe te ve buzen ne gaz ....megjithse ME DHIMBJE......Shif te yjet...doli 2.3 kur vetem une kam postuar dhe vura PESE. smileysmileysmiley Gjej nonje gje, kesaj menyre  vleresimi.....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).