….gjeni gabimin !!!

Tabela e vogel siper: perveç zjarrfikesve dhe ambulancave
Tabela e madhe: Ndalohen lojrat

….- 1, 0, 01 (?) 02 (?) …1, 2, …..
…ky i bie te jete numerimi sipas nje pjese te dyshimte te botes…

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).