Gëzuar Vitin e Ri !


Type your summary here

Type rest of the post here

50 Komente

të lumshin doçkat vllaçko ! 

santa

 

eT- 30 Dhj 2008 - 3:15pm

se kam vizatu un mi torobelle. un kam bo vec foton.

 

O Eni, o Ed-o, o Xhib-o, o eT, o xheni, o sol-o, o Arber Shtembari, o sapere aude, o J., o Tan Gjyzeli, o Ziko (me shtate tuje), ohhhhh Nexhhhhhhhhh, o avocados, o belle, o Zana, o Penar kingu (per mua je si George Harrison! ta them here tjeter pse), o swed (me 1 ose pa 1 ne fund), o akvll, o blete, o Ll, o Blendi, o cheney, o tnerual, o alisat, o tomi korca, o monda, o tironsi tretun, o vlonjati, o strangeman i mbyllur, o rob-(in)terneti, o s.p.i.r.i.t.u.s, o 23-dim, o thoughtpolice, o Papi gojemjalti, o bulkth-oooo, o i modhi mroklla, o lostT-o, o PF, o Flor-o, o Ron, o xixa, o bostonian,  o te gjithe qe s'ju kom permen se fajin ma kane neuronet dhe jo zemra:
PO GEZUAR mer, GEZUAR! AND A HAPPY NEW YEAR!!!
 

yyy me paska dal emri nga fillimi smiley

gezuar gezuar te gjitheve. dhe kujdes me alkoolin

2009 drink

Rrofsh Em, qe na kujton me emer. Gezuar te Gjitheve!

Gëzuar Çim!

Gëzuar edhe të zotit të shpisë (pse mu dukshin ato pllumat si doreza boksi mu n'fillim? smiley&nbspsmiley dhe të gjithë komentuesve të Peshkut!

Gëzuar të gjithëve!

P.S. Manjola dhe eT duke biseduar??

Gezuar peshkpaujsa!

Qofte kjo siujdhese virtuale perhere e populluar me shumellojshmeri, dhe ju dhente ajo qenie e larte qe adhuroni deshire e kurajo per te permiresuar komunitetin. Ju shtofshin miqte dhe njerezit e dashur! Hajt me fund, bottoms up dhe prost bashke!!!

Manjola sot ka detyren me te veshtire .Te na i PERMBLEDHE te GJITHEVE ne nje GEZUAR PESHKOR !Gezuar si Rasat!

Manjole shume faleminderit per urimet smiley

Gezuar Vitin e Ri 2009 per te gjithe ju qe e beni peshkun pa uje vendin me te kerkuar, trazuar, harmonizuar dhe te debatuar per gjithe koherat smiley

Kalofshi sa me bukur dhe sjellte ky vit qe po vjen sa me shume harmoni, paqe dhe shendet!!!

Gezuar 2009!!!

Gezuar te gjitheve. Prit te shohim nese do e kalojm dot nje dite pa bere debat apo sherr smiley

Ja,gezuar" Bath bath po nje koker" e pi kete shendet per ty qe na urove ,personalisht! Gezuar nga nje "vizitor" i rastit ,nga nje ze i panjohur por i dashur tek peshku ! gezuar se je shume i dobishem ketu tek peshku !...

Nga qe te gjithe tek peshku , nuk i njoh ,po i mar me mend ,dhe nuk po i permend emra ,se nuk me kane permendur ,.. po i uroj gezuar 2009 me te gjithe te mirat qe ju do zemra !

 

Su rriten qe su rriten ca njerez, efekt domino me detyrim percaktim, tha!:" Gezuar Vitin e Ri eereeeeee, po Gezime per te TEREEEEEE EREEEEEEE!!!!"

 

 

Chene ,te kam gjetur  e sic e do zakoni  dhe kete gote qe (per keta dy sy ) e kam perpara , do ta pi per "Bath bath po nje koker " ,dhe ti ta pish ,ne se eke perpara ,nuk e kam me detyrim ,pi sa te duac ! Kur ta pish gje nje tjeter dhe uroje ..   smiley 

Opo Gezuar per te tere ore!

Tuuuuuuuuuutti, piùùùùùùùùùùùùùù buooooooni, auguroni!!!!!!!!

allall bathe qe na mblodhe ketusmiley

Emo tu rrite nera dhe gezuar o mik.. e mos pusho se pari ti se bilbilosuri ne letra pa youtube aty oshtsmileygzursmiley

Belle: te ndritte viti i ri siç e ke zemren.flm per uriminsmiley

 

gezuar te tereve juve peshq ..me nje vit sa me te bukur!

Gezuar te gjithve! Shnet, pare e dashni gjithe peshqve. Qofte 2009 vit mbarsie per te gjithe dhe ne vecanti per Peshkun qe me eshte bere burr i nenes e baba gjalle. 

GEZUAR!

 Mendoj se do te ishte me interes qe Llukani a Blendi te na sjellin neser nje reportazh mbi vitin e ri ne Shqiperi. Taksirati te bredhin gjith naten sot, e neser ta dhen ketu ne kompiuter. Po futen dhe ndonje lajm nga rrethet (nepermjet radiove dhe tv) , nuk do te jete keq. 

gezuar te gjithve , dhe vitin tjeter sa me shume informacione ekonomike, jo vetem politike, se na dhemb koka nga politika shqiptare. 

Gezuar gjithashtu. Paci nje vit me pune, dashuri pa politike dhe me shendet te plote.

 

Gezuar gjithashtu. Paci nje vit me pune, dashuri pa politike dhe me shendet te plote.

 

Gëzuar e për shumë vjet vitin e ri o peshq!

Mirëulexofshim pas një viti...

Gezuar 2009, i bashkohem PA : sa me shume pare e dashni ne keto kohe krejt pa lidhje, ene pak alkol s`do ishte keq smiley

Ps - dhe nje falenderim per "trois mousquetaires" vullnetare qe vazhduan ta mbanin gjalle kete faqe edhe gjate nje 2008 fort te ngarkuar. Do zoti ju kane ece bizneset t`pakten smiley 

Gëzuar e për shumë vjet vitin e ri o peshq!

Mirëulexofshim pas një viti...

Gezuar ti atje se per "mirupafshim" ,hyp ketu ,  

 ...dhe shif Stambollin !

Njat-jeta mik!

Gezuar te gjitheve Vitin e Ri 2009 !

Mbaresi per ju dhe per familjet tuaja.

Gezuar Vitin e Ri te gjitheve.....Admineve,Edrus Akullnaja,E shtrenjta Nexh,Emigranti i admirueshem,Nje urim te veçante Lumit drin e Laurentit,mendjehollit ABC,Batha.......gezuar i plakur po mbahet mire qerratai smiley Manjola ,Monda ,Tarasi e Spiritus ,Zarathustra,Xhibi,Mroklla,Bariu,J,Tironsi,Poetet tane par eccellenza,Lost e Peshku Fluturues.....Gezuar vertet nga zemra...te gjitheve e qofshi te realizuar ne jetet tuaja..Gezuar edhe juve me te cilet shpesh kacafytemi...Gezuar Police e fcb....Gezuar Banago,Permetar iLaura qe ka humbur....Gezuar Spiropali,kete vit me mire ......Idris Gezuar...Meqe dolem edhe te njohur..   smiley,Gezuar Stambollitja Eni,Ardi ai amerikani e Italiani....Gezuar Koth;me fushate keshtu??Gezuar si mikut tem Tedeschini.E ne fund Gezuar edhe mua  Zanes ,ishalla fillon e nxen moj bije(me tha im i me)

Gezuar Vitin e Ri peshq te gjitheve, qe nga qeveria peshkore dhe deri tek peshqit dhe vizitoret me te rinj, kalofshi bukur dhe nje vit te mbare. smiley
 

Emo & Zana, faleminderit per urimin e personalizuar dhe gezuar dhe juve jarebi, kalofsh mire dhe befshi qef. smiley

P.S. Emo, u frymezofsh per te tjera shkrime si ajo e levereve. smiley

gezuar te gjthve vitin e ri... por mos prisni t'ju vij Gezimi kshtu vetvetiu... luftoni... ne menyre qe kur t'ju vij Gezimi e t'ju trokas ne der, t'mos ja beni "kush eshte ky", por te thoni "mireserdhe more mik, kemi kohe qe te presim"... dmth ta keni fituar e merituar... psh po pate nanje lek ne rruge, mos i merrni direkt por uluni e filloni beni ca pompa te shpejta deri sa te djersiteni, pastaj merrini. smiley

Rrofshi ju qe na uruat ne emer, dhe ju qe uruat ne pergjithsi !

Zoti ju dhonte shnet ket vit edhe harmoni.

Te tjerat vijne vete pastaj !

Perqafime virtuale te gjitheve smiley

GeZUAR GeZUAR !

sa narciziste qi qeke mi Nexh(mije)

gëzuar Mimi *

* quhet emër ? smiley

Gëzzzzzzuar Manja smiley 

Te uroj i tufe me dashnore te rinj ket vit ishalla, se ngele duke u  tund ke peshku mi bukuroshe smiley

Ku ma pe mu Narcizismin mu ti qe thu kshu ?

Une ty te vej ne vend te pare, pastaj veten qofte per bukuri qofte per nershmeri qofte per mencuri smiley 

smiley

 

Ne pergjithesi u uroj te gjithe peshqeve Gezuar Vitin e Ri.  Ia kalofshi shkelqyeshem sonte, kush do dale, te dale e te pije me mendje ne koke.  Kush do ta festoje ne shtepi, mos lini therrime dollme ne pjate, dhe asnje pike vere ne gota smiley

Ne vecanti, miqve te mi personale (e dine vete cilet jane) te peshku, hugs and kisses all around smiley.

Per te gjithe, nje vit me te mbare, dhe per shume vjete Gezuar!

PS: Manjo, meqe s'ia gjeta anen ketyre fotove, brenda mundesive na stolis me shume kete tryeze, dmth kete teme, se ashtu ia do lezeti sonte smiley

mirë e ke Monda por ishte nxef dolfi dhe gjat natës mi kishte hequr.smiley

duhet me dal me nok ke noj sajt tjetër.    santa

Un them smiley : U Gezofshi smiley ne vecanti  smiley te gjithe !

Na gjettë shëndosh e me pare ky qi vje mbas 2 orësh (CET) por me ç'thonë bathët...

ose shqip bëmë baba të të ngjajë

 

ps : shfrytëzova rastin për të ndarë  nji sit interesant.

Gëzuar vitin e ri !    santa

Zana rrofsh e dashur.

Stambolli 2009-ntsh ju pershendet e ju thot "gzur" smiley

Grande Artian!

 

Gezuar Vitin e Ri Peshku!

Hajt me kom t'mar ishallah, po e nis 2009 me ket urim te peshku,

grazie Zana troppo gentile, my best wishes!!!!!!!!!!!

Hajt mo Gëzuar zarathustra           santa

 

 Gezuar dhe sa me lehte te kaloj ky viti i veshtire qe po vjen... 

Me kembe te mbare !Ne Rai 2 eshte Koncerti i Vienes ne kete moment.Tingujt e embel Shtrausiene ji qofshin ogur i mire per kete vit!

Ne televizionin shqiptar ka nje ore qe ka mbaru koncerti i Vjenes smiley

Gezuar Zana !

ee ju shqiptaret ecni me oren e Moskes  smiley 

ps.per inate tuje ne pame edhe koncertin ne LA FENICE te Venecies smiley 

Gezime te gjitheve....

Gezuar vitin e Ri 2009 te gjitheve!
Shendet, Lumturi, Mbaresi, dhe ca tu doje zemra!
Gezuar  magjepse smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).