Gerrvisht dhe merri ere…

Qyteti i Milwaukee ne shtetin Wisconsin the USA ka 30 vjet qe lufton shtatzanine nder adoleshentet.  Disa fushata kane pasur sukses, disa te tjera jo.  Kjo e fundit (ketu poshte) jo vetem qe ka patur sukses por brenda nje kohe te shkurter ka ndikuar ne renien e rasteve te shtatzanise me 10%.
Ideja eshte shume e [...]

1 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).