gegen die wand

© Eni Turkeshi Photographyacting against the mainstream can be painful , but it`s a real treat to your conscience!

2 Komente

Enka, fort hermetike kjo foto. S'e di pse me krijon ndjesine e nje vorbulle prej se ciles s'del dot.

it is in fact smiley

flm qe merr mundimin per ta pare dhe komentuar smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).