Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

Festat po afrojne, ndersa ne shenje urimi po postoj kete galeri me reklama te vjetra per krishtlindje:

thumbs_reklama1 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama10 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama2 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama3 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama4 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama5 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama6 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama7 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama8 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

thumbs_reklama9 Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje

1 Komente

...Ne mos gabohem, plaku i vitit te ri kuq e bardhe eshte krijuar nga Coca Cola para shume vitesh...(ngjyrat korespondojne) sepse ne realitet ka qene ose jeshil ose blu i gjo e tille.....
...dhe qe atehere ngeli qe plaku te ishet kuq e bardh.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).