Galeri billbordesh sa per frymezim

Disa janë billborde të gjeneratave më të vjetra, të tjerat janë pak më të reja, por e përbashkëta e tyre është se të gjitha janë kreative dhe mund të shërbejnë si frymëzim për të bërë biznes duke investuar në marketing dhe posaçërisht në reklama. Të gjitha këto i kam koleksionuar me qëllimin që ndonjë ditë [...]

1 Komente

te papapme te gjitha smiley

thanks smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).