Funksioni ReTweet nga Twitter ngel ne klase: Ja perse

Cfare kisha lexuar ne Rrjet me kishte mjaftuar per te me hequr entuziazmin mbi funksionin e ri ne Twitter, te ashtuquajturin ReTweet. Mbreme sherbimi i microblogging me beri “nderin” qe ta aktivizonte edhe ne profilet e mia dhe me mjaftoi vetem nje prove per te mos i [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).