Funksioni i parave

Merreni me mend sikur të kishit nevojë për një palë këpucë të reja, dhe për t’i blerë ato do të duhej t’i mblidhnit të gjitha këpucët e vjetra të anëtarëve të familjes për t’i këmbyer me to. Me siguri që kjo do të ishte shumë e vështirë. Institucioni i parasë na jep një qasje më [...]

1 Komente

Ah, sa mire do te ishte... Une s'do ta kisha veshtire fare t'i kembeja gjithe kepucet e vjetra qe kam me nje pale sandale te reja... Madje, po te mblidhja dhe ato te familjes, yyy ca qejfi, do te merrja 2 ose 3 pale te reja... Megjithate, ndoshta duhen percaktuar standardet e mirembajtjes, sipas kushteve te BE-se... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).