FRIKA NGA TJETRI

Pas stuhisë së fundit në një gotë uji, në lidhje me vllehët, quasi-vllehët dhe fondacionin Soros, ndoshta është vendi për disa refleksione pak më të qeta.
Nuk është hera e parë që dëgjon të përsiatet se elitat e kombit janë uzurpuar nga një element “i huaj”, ose joshqiptar.
Vllehëve u del emri më vete, por edhe në [...]

1 Komente

Ne shqipetaret nuk e kem te keqen nga minoritaret qe kane bashkejetuar ne harmoni te mire me popullin shqipetar qe eshte shume bujar dhe mikprites.E keqja me e madhe na ka ardhe nga komunizmi qe na shkaterroj me luften e klasave dhe kuftuam 50 vjet njeri tjetrin.Sot duhet te ruheni dhe te keni frike nga FIKS FARE emisioni qe vazhdon ti sherbeje ish  sigurimit te shtetit

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).