Forca e ligjit dhe depolitizimi i zgjedhjeve

FORCA E LIGJIT DHE DEPOLITIZIMI I ZGJEDHJEVE
botuar tek gazeta Shqip
Ndërkohë që KQZ është gati për të bërë publik rezultatin final të zgjedhjeve parlamentare, gëzimi publik për mungesën e turbullirave gjatë ditës së votimit është harruar, duke qenë se u zëvendësua nga shija e hidhur e procesit të tejzgjatur, jo transparent e të tensionuar të numërimit. [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).