Food Porn

Ne kete blog perveç gatimeve mendova se do qe interesante te sillja dhe fenomene apo pjese nga literatura e ushqimit.Sot psh , po flas per Food Porn nje fenomen mjaft shpesh i hasur.
Food porn eshte nje term talles  ndaj prezantimit te egzagjeruar super spektakular te ushqimit , gatimit , ngrenies ne pergjithesi neper reklama, billborde [...]

5 Komente

smiley lol Xhibo..tamom e ke gjetsmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).