Fighting STDs, Albo style

This guy starts a new job. He is told that there are only three rules for him  to survive: Be nice to the boss, Be nice to the customers and Try not to be nice to V, because she’ll jump his bones like she does everybody new. Or at least use a condom.
So he is [...]

2 Komente

lol lol

5

po mo mire , komentet me i lone ke vendi tjeter smiley

se ktu ka minorene dhe pleq smiley

 desi mos ia pre hovin popllit. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).