Fight for kisses

Nje nga reklamat me te lezetshme te Wilkinson…. Bebe vs Babi….e gjith kjo per Mamin

3 Komente

Eh po kur të dali Platinum Mach 14 ç'do bëjnë kalamajtë?

...te gjithe luftojne per Faqen,pse jo dhe bebi? .. e kendshme!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).