FESTA TË LËVIZSHME

Sikurse e kemi marrë vesh gjerësisht nga mediat, dy ngjarje të rëndësishme javën që shkoi – mbledhja e G20 në Londër dhe mbledhja për të përkujtuar 60 vjetorin e krijimit të NATO-s në Strasburg. Përsëri mediat na kanë lajmëruar se këto dy takime të krerëve planetarë u shoqëruan me protesta të zhurmshme nga ana e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).