Eurovizion 2009 - Kejsi Tola

Nese ndokush nga ju kishte dyshime se hecklerspray i ri do ishte i ndryshem dhe eksitues, duam t’ju sigurojme – nuk eshte i tille.

Eshte hera e 7 millionte qe flasim per kengen e Eurovizion. Deri ne Maj do gjykojme çdo hyrje te re ne Eurovizionin e ketij viti. Disa do jene te mira. Disa [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).