EMOCIONE KOSOVE

Si i percepton publiku në Kosovë, partitë politike, institucionet dhe mediat politikën në Shqipëri? Kësaj pyetjeje nuk është lehtë t’i japësh një përgjigje, përtej klisheve “jemi të gjithë shqiptarë”, ‘vëllezër të një gjaku”, etj., të cilat i ndesh rëndom si formula vrasëse diskutimesh.
Një artikull i Skënder Limanit, me titull Qeveria e Berishës mund të shembet [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).