EMISIONI 2 HERO-IN

Sapo vendosem online emisionin e fundit HERO-IN (2)Lum mesazhesh ne radio - Ka qe na degjojne! Ngjim t'mar.

22 Komente

Eshte online emisioni i ri. (o sol ajo analiza e konges s'mondes ishte e modhe) 

Jeni te papame ose me mire te padegjum.I kam degjuar te dy heroinat online me kane pelqyer shume.

Sol, nr e telefonit e kam shkru dhe nenvizu.  I ziu ti gjej vend te futesh smiley

Po s'gjeje dot kenge tjeter me "mesazh universal" per te komentu? smiley

Qyqja, me te ardh keq per emrin tat lol.

PS: Jo vote, po as bar miu me pikatore smiley

Hey ppl, for real, find me a visa and a fckin job somewhere in africa

As ne Afrike nuk fshihesh dot smiley.  Gjej vend te thashe smiley

C'beri andi, c'beri soli, per hu jeni te gjithe musketjerat smiley

(PS: Kam qesh me te madhe lol, ate te selise blu e qate smiley )

PPS: Prape gjej vend ku te futesh smiley

jam futur ne krevat, poshte batanijeve. po pate guxim me me ndjek deri ketu, atehere po dorezohem dhe po te le te besh me mua c te duash

whoever wanna come is invited

Rri mer se m'thane qe Juela lexo Peshkun smiley

Juelen e ftova vete, do e kisha per nder ta pinim nje kafe si burrat

ajo e ballkonit te PD's ishte me e bukura! 

2300 te marten dhe te enjten, si dhe 1200 (ne dreke) te dielen. ritransmetim i "the best of" te shtunen.

whoever wanna come is invited

Irushe, me tha sol n'vesh qe ne emisionin tjeter do vene ket kengen vec per ty, dhe ke per te pare sa do te te pelqeje emisioni smiley

Psee ndaj te pelqeu ty? se komentuan kengen tende? smiley

Pjesa me Lezhen ishte e lezetshme smiley

Irushe, cfare te bej qe s'e kam me copyright emrin, se kisha hedh ne gjyq Shkozen e musketjerat me pas smiley

Kisha bo gjithe ato leke, i kisha blere edhe Llukanit benc smiley

E lezetcme dhe ajo e Lezhes smiley

PS: rrofte opsioni "redakto"

Ajo konga e mondes,te nxerr mallin e gabeleve te brakes!

Ju cuna mir,mir po sa ore e kealoni keshtu,me gallate?..e qeshmja te zgjat jeten,dhe ju do te jetoni gjate!

 

 

Hej, mu me ngeli peng qe u niset t'u shpjegu pse nuk lejohet as me u pi m... i thate, le me te tregtohet, por e perfundute shpjegimin ne privat. Pune m..., edhe nje informacion se mendoja se do merrja...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).