EGNATIA E RINGJALLUR (I)

 
[këtë shkrim e ka dërguar në PTF Arian Kopani]
Janë të pakta ato gjëra për të cilat flitet më pak dhe përdoren më shumë se sa një rrugë.
“Të gjitha rrugët të shpien në Romë” - ka ardhur shprehja e vjetër deri në kohët tona. Dhe ka një të vërtetë në të, si historike ashtu edhe topografike.
Në qendër të gjithshkaje [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).