Efekti “Urime Viti i Ri”

Para dy ditesh postova nje artikull me titull “Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje”, dhe ne gjithe jeten e vet te blogut ky eshte artikulli me i qelluar qe kam shkruar ndonjehere. Jo per faktin se kam shprehur nje gjest human me urimin, e as qe kam postuar dicka te vecante ne permbajtje, por numri prej 340 leximeve te ketij postimi eshte per tu habitur. Dhe e gjithe kjo fale Google, pasiqe gati ne cdo 5 minuta me ka sjelle nga nje vizitues (une shpesh e perdori fjalen “klient i blogut” ne vend te “vizitues”smiley te cilet nepermjet nyjeve “urime per krishtlindje”, “sms per krishtlindje”, “muzik per krishtlindje”, “kenge per krishtlindje”… kane ardhur deri te duqani im per te konsumuar ne galeri me reklama te vjetra. E gjithe kjo me ngjan sikur zbritjet e zakonshme para festave neper shitoret e medha.

Ndoshta eshte aftesi e imja menaxheriale <img src=" class="wp-smiley" title="Efekti Urime Viti I Ri" /> per te manipuluar me etiketat e artikullit, mirepo them qe thjesht kam perdorur nyjet: , , , , , , , … ndersa gjykuese duket fakti i titullit te mire “Galeri me reklama te vjetra per krishtlindje” ku sidomos pjesa e fundit “per krishtlindje” ka dhene ndikimin e saj me te madh ne motoret e kerkimit. Sa per ilustrim, kam bere edhe nje printscreen te nje pjese te statistikave te faqes, ku shfaqen vizitat njera pas tjetres qe kane te njejten nyje prejardhjeje, por nga lokacione te ndryshme neper Europe. Kliko mbi imazhin per ta pare ne madhesi te plote!

 Efekti Urime Viti i Ri

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).