e sheh dritën ?


Po

Type rest of the post here

7 Komente

E bukur, Et. Pashe dhe fotot e tua ne Flickr,  shume te bukura, sidomos ato ne sepje. Po ate "Po"-ne aty ne fund, s'e shikoj dot se c'eshte.

eshte: yes, you can smiley

Flm, flo. Tani duhet ta shoh nen nje drite tjeter dhe foton. smiley

Kjo është vërtet një nga kryeveprat e tua... vërtet që më pëlqen!

P.s: Të lumçin doçkat e vockla! 10* smiley

5*

Did you see the light? Yeeeeesss,we did!Mrekulli!

 Xhon Belushi,fantastik me ate fiflakun  dhe humorin!..edhe ai eshte nje drite atje te kisha!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).