Duket sikur ka kaluar kaq shumë kohë Nancy

It seems so long ago Nancy nuk është kënga më e bukur e Cohenit, dhe as më e famshmja e tij. Këto mund të jenë respektivisht Famous Blue Raincot/Democracy dhe Dance me to the end of love. Jo, Nancy është më e fshehur nëpër albume e ndërgjigje. Eshtë kënga që Cohen donte të na këndonte [...]

1 Komente

Nje nga koncertet me te bukur qe isha padyshim ai i Cohen. Vertete qe gjithe kemi momente ne te cilat ca gjera na duken so long ago...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).