Dua të kem frikë.

 
Dua të kem frikë. Dua të kënaqem duke u frikësuar.
Në pamje të parë, kushdo që dëgjon apo lexon këto fjalë, mund të pyesë se si ka mundësi që të duash të kesh frikë? Si ka mundësi të ndiesh kënaqësi nga diçka e këtillë? Dikush mund edhe të pyesë: nuk ke frikë të kënaqesh duke patur [...]

1 Komente

Jooo, rrofsh. smiley  I vetmi film "horror" qe mund te shoh eshte "Scary movie" dhe jo nga fillimi gjer ne fund... Edhe Herri Poter me duket horror.  Po shkoj te shoh mesju Lymierin dhe Zhakomone, me mire... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).