DRURI DHE XHENETI

Djalin e Ministrit të Brendshëm, Leka Z., që ndiqte klasën e gjashtë në shkollën 8-vjeçare “Fitorja e Kongresit” e qëlloi me shpullë mësuesja e botanikës, Naftali M., pasi e kapi gafil, duke u vështruar shalët shoqeve të veta nëpërmjet një pasqyre të thyer që kishte vendosur strategjikisht në dyshemenë midis bankave.
Leka Z. ishte mësuar që [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).