Drejtësia

nga Martin Auer
Përkthyen Elton & Taulant Skendaj
Tani miqtë e mi une dua t’ju them diçka por ju duhet të më besoni mua. Dhe nëqoftëse nuk më besoni, mirë, akoma më keq për ju. Çfarë dua t’ju tregoj është kjo:

Na ishte njëherë në një kontinent të vogël në planetin tokë (një planet që ishte plotësisht i mbuluar [...]

1 Komente

T.C. e ke prishur doren! smiley

Kur ta lexoje ndonjeri gjer ne fund, te ma thote per cfare ben fjale, perkthimi le shume per te deshiruar.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).