Down-rock Maj – kenge te reja per shkarkim

Ja ku jemi, përseri, me 20 këngët e Majit për shkarkim falas dhe legal. Ju pëlqen titulli?

This Fine Progression (Eulogies)
Fleet Foxes (Mykonos)
Devotion (Viva Voce)
Young Adult Fiction (The Pains of Being Pure at Heart)
Sorrisi di mastice (Sidera Ves)
Birthday (Awesome New Republic)
Brainiac’s Daughter (The Dukes of Stratosphear)
Say It’s All Over (Paper Moon)
On My Way (Cocoon)
Trepanation Party (Voxtrot)
When [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).