Djemt e Shem-it

Interesant! Hedhja ne kosh te plehrave e fese te Babes, Birit dhe Profetit, pak a shume mund te mendohet si antisemitizem korrekt(ne kuptimin qe as Arabet nuk ngelen jashte). Ironia eshte qe pa qene i mire informuar per djemt e Shem-it, dhe cudive ideologjike te Gjysme-henes Pjellore nuk mund te ishe kaq ateist korrekt Shqiptar [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).