Diçka atje jashtë

*NJË DITË E ZAKONSHME, ORA 14.30
Tedi ngriti turirin prej dëborës, lehu dy herë dhe pastaj u turr përpara si një shigjetë.
«Ç’dreqin pati ky, mo?» ia priti Keli.
Luli kaloi çiften nga njëri sup në tjetrin. «Me siguri që do ketë ndjer ndoi lepur. Shkojmë.»
Dy burrat u nisën mbas qenit. S’bënë as një duzinë hapash, kur Tedi [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).