Deshira per nje Golf te ri

Shumica e njerëzve besojnë në atë që thuhet se nëse hedh një monedhë metalike në fontanë dhe mendon një dëshirë, ajo të plotësohet. Ndërsa fushata publicitare për Golfin e ri prej 18.500 eurosh këtë bestytni na e shpjegon në një formë shumë komike.
Djaloshi nga video reklama ka një dëshirë: të ketë një Golf. Por ja [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).