DEMOKRACI E PËRKTHYER

Ja një skenar me të cilin tashmë jemi mësuar: një institucion ndërkombëtar ose i një vendi të fuqishëm dhe me autoritet (p.sh. Departamenti amerikan i Shtetit) ose një OJQ madhore që mbron të drejtat e njeriut ose standardet demokratike dalin me një deklaratë ose raport kritik ndaj Shqipërisë; këtyre daljeve u bëhet jehonë e madhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).