Confessions of a volatile state

I don`t talk , cause i know nothing.. I don`t walk , cause i don`t have any wayI have the way , I don`t seeI see, there`s no lightwhen i want , i don`t feel like,It`s like that! Verses by N.N

3 Komente

Kjo foto sec me krijon nje shoqerim te cuditshem idesh me shkrimin e Darienit. Kohet e fundit, gjithnje e me shume njerez ndjehen ne kete gjendje, si nje  ngerc qe s'te le te levizesh fizikisht dhe nga brenda do te ulerasesh e te klithesh me sa ke ne koke, por s'nxjerr dot ze.

Me duket sikur personi do te shpertheje nga vorbulla e mendimve qe s'po e frenon dot. Me trembi fotoja dhe vargjet shoqeruese. (pasoje e te shikuarit te shume filmave horrore)

ne fakt me shume se ndjesi horrori eshte nje ndjesi ngerci sic e thote Ana , Ujk.

vargjet thjesht shprehin ate ndjesine e gjerave qe ndodhin perhere teper vone.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).