Çomlek

Çomleku eshte nje gjelle mjaft e thjeshte dhe e shpejte ne pergatitje qe eshte pergatitur prej kohesh ne Shqiperi.Pergatitja e saj eshte shume e thjeshte dhe sipas deshires mund te behet me ose pa mish.
Ne te dyja rastet nuk ndryshojne perberesit e tjere.Po filloj pa u vonuar.
Per nje porcion 4 vetash çomleku ju nevojiten:
1 pako [...]

1 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).