Coltrane dhe Treni Blu.

Ky album mban datën 1957. Lufta e dytë botërore ishte akoma kujtim, Elvis ishte vetëm një emer i bukur për fëmijet dhe Liverpuli ishte i famshem sepse ishte një port i rëndësishëm anglez.

Edhe pak vjet dhe rock-pop do pushtonte dy kontinentet, me rregullat e saj dhe me ca tipa me flokë të gjata që [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).