12 Komente

rrofsh per paqen qe solle me kete .

I am the daughter of Earth and Water

and the Nursling of the Sky,

I pass through the pores of the oceans and shores,

I change, but I cannot die,

For after the rain, with never a stain,

The pavillion of heaven is bare,

And the winds and sunbeams with their great gleams

Build up the blue dome of air

Shume e bukur belle, ma hoqi trishtimin menjehere.  Me kujtoi pjese te nje poezie te Shelly-t.

eshte bukur te humbesh mes tyre.

flm Belle smiley

Bell Azzurro Belle smiley

5*

Jam ende ne tren. Ta hap kete apo eshte e rrezikshme? smiley

po ke afër dullën JO!

Mire, s'po e hap.

P.S. Kush eshte Dulla?

Flm per komentet. Me vjen mire qe ju ka sjelle pak qetesi dhe paqe.  smiley

re shtellungore, a puplore, s'e kam marre vesh kurre. une po i quaj pambukore...  smiley    se na kputi gjumi...  smiley    e gjumn e omel... e pafshi ondrra me gjellet e Enit...  smiley  smiley  

Thx, Belle!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).