Cfare reklamon REDTAPE?

Fotografisë së parë ia kam hequr logon dhe fjalinë ku përshkruhet motoja. Si e tillë, rrallëkush mund ta kuptojë se çka reklamohet. Cfarë është ajo që bie së pari në sy?!!! Këpucët?
Si duket firma e këpucëve REDTAPE në mënyrën më të mirë e ka shfrytëzuar praktikën “Seksi shet”.

Shperndaje kete artikull:

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).