Cfare eshte e gabuar ne keto foto?!!!

Nëse dëshironi të dini se çfarë është e gabuar në këto foto, duhet patjetër ta vizitoni kopshtin zoologjik të Minesotas. Aty e keni përgjigjen e saktë. Ideja e agjencionit Preston Kelly më duket pak e ngjashme me atë të Zoo Safari.  Sidoqoftë tepër kreative, e sidomos sloganet në fund të secilës reklamë.

Shperndaje kete artikull:

5 Komente

I vetmi gabim ne keto foto eshte se nuk jane politikane.

zebra, xhirafa dhe luani jane ngaterruar te njeri tjetri. u bo lomsh ne pylli tani !

E para eshte nje Xhirastruc, e dyta Zetgri, dhe e treta Xhirabra.... smiley

@Bedrije, ajo barcaleta me mushkonjen tiger qe me tregove njehere, vlen 100 % ketu... smiley

rrespekte rrespekte Ana,

duket qi je goce qe nxe shpejt smiley

smiley

Nxe, nxe, sidomos per pune barcaletash... smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).