Ceshtja Oliviera

Prej dy ditesh, Zvicra eshte shnderruar ne nje qender vemendjeje. Jo per miliardat e humbura nga dy bankat e saj me te medhaja me fame nderkombetare UBS dhe Credit Swiss, dhe as nga humbjet ne po te njejten shkalle e nje firme sigurimesh, po me kaq fame sa dy bankat e siperpermendura, Swiss Re. Jo. Kete here Zvicren e ka bere qender vemendjeje Ceshtja Oliviera.Zonja Oliviera (26 vjec), nje

1 Komente

Mund të jenë dhe shokët e atij tipit që sapo ka nxjerrë  një libër mbi një masakër të vërtetë në këtë lloj para rreth pesëdhjetë vjetësh, dhe që kërkoi t'i vihej emri i viktimës një sheshi në Nojenburg, si i thoni vetë andej nga ZH.

p.s. bashkia nuk pranoi.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).