…ça te bo klienti sta bo as perenia !!!

ëëëë…pak a shume, varet nga klienti ne fjale, dhe kur behet fjale per ata qe futen tek grupi 20-80 (20% e klienteve qe bejne 80% e turnover)…nje zot e di sa e vertete eshte kjo shprehje. Nderkohe qe per ata te tjeret (80%-shi), i largon i afron, i merr i hedh, i ngjit i zbret, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).